Súťaže a ocenenia

COOL SCHOOL SENICA sa pravidelne zúčastňuje rôznych súťaží a podujatí, pretože je pre nás nesmierne dôležité, aby si deti uvedomili, že angličtina sa dá používať i mimo triedu...


 

Jazykový kvet 2015: COOL SCHOOL - najlepší na Slovensku

Hoci počasie sa 15. mája 2015 vôbec netvárilo šťastne a spokojne, všade tmavé mračná, naše slniečka z COOL SCHOOL ho spravili nezabudnuteľným.

Celá aula UKF Nitra bola očarená výkonom našich škôlkarov a porota ešte viac. Hlavná postavička, mimozemšťan Allie, cestoval po celej našej krásnej planéte a hľadal si nový domov na všetkých kontinentoch, kde mu zvieratká porozprávali, čo je pre daný svetadiel typické a prečo je to najlepšie miesto na svete.

Jazykový kvet 2015 - škôlkari COOL SCHOOL
Jazykový kvet 2015 - škôlkari COOL SCHOOL
Jazykový kvet 2015 - škôlkari COOL SCHOOL

Naši malí škôlkari ukázali fantastické herecké schopnosti i predviedli vynikajúcu úroveň angličtiny a hlavne ukázali, že sa oplatí učiť deti cudzie jazyky už od útleho veku, pretože sa im stane oveľa prirodzenejším než, keď sa ho už v škole "musia" učiť.

Nie je pre učiteľa lepšie ocenenie ako šťastné škôlkarské tváričky, ktoré si preberajú diplomy za prvé miesto. Je to o to cennejšie, že vyhrali v kategórii do 10 rokov. A porota pre oceňovaní konštatovala: "Malí sa dokázali vyrovnať veľkým!"

Práca s takými to malými deťmi je o to náročnejšia, že deti v tomto veku nevedia ani čítať ani písať, takže všetkým textom musia dokonale rozumieť a nedá sa to len tak naučiť z papiera. Som veľmi hrdá, že sa nám to podarilo a po krajskom semifinále a krajskom finále sme to úspešne zakončili prvým miestom v celoštátnom finále.

COOL SCHOOL SENICA sa pravidelne zúčastňuje rôznych súťaží a podujatí, pretože je pre nás nesmierne dôležité, aby si deti uvedomili, že angličtina sa dá používať i mimo triedu. Na krajskom finále nás krásne reprezentoval aj Filip Barančík (8 ročník), ktorý získal vo veľkej konkurencii nádherné 2. miesto. Gymnazista Jakub Havel prejavil svoj talent vo vlastnej tvorbe v krajskom semifinále a získal cenné skúsenosti pre nasledujúce ročníky.

Na záver len zaželám všetkým krásne leto, veľa slniečka a zábavy možno i s Cool School, pretože my vám ponúkame bohatý program i cez leto a nielen pre škôlkarov, ale i pre školákov a dospelých.

COOL SCHOOL - jazyková škola, a.s.
Hurbanova 518, 905 01 Senica

  +421 907 832 071
  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

PARTNER ŠKOLY:

Senica plus


Copyright © 2015 COOL SCHOOL Senica - jazyková škola, a.s. Web by Krull.